Srpen 2014

Welcome!

31. srpna 2014 v 18:11 | Posted by: Charles |  Novinky

Vítám vás na novém blogu Lady-Gaga.blog.cz o velmi talentované umělkyni Lady Gaga.Na tento blog jsem se přestěhoval z mého původního blogu xborn-this-wayx.blog.cz.Snad se vám tady bude líbit a budete tento nový blog navštěvovat.Novinky na tento blogu začnu přidávat až zítra.

Layout 01

31. srpna 2014 v 18:07 | Posted by: Charles |  DESINGS

Dnes byl na tento nový blog nastaven vůbec první nový layout od velmi talentované grafičky a blogerky Kelsey z blogu The-WalkingDead.blog.cz.Tímto článkem bych jí chtěl za něj a nastavení chtěl moc poděkovat.Jak se vám líbí nový layout na této nové stránce?

List Of Affiliates

31. srpna 2014 v 18:01 | Posted by: Charles
ShakiraFans.cz | mirabudos
BeyonceSource.blog.cz | Catherine
Britney-Spears.er.cz | R8manus
Gaga.blog.cz | Mirco
Unlimited-Vanessah.blog.cz | Vanessah
Scarlett-Fan.blog.cz | Caroline
Ora-World.blog.cz | Barbora
Unlimited-MileyRCyrus.blog.cz | xoEll
Diary-CelebrityAll.blog.cz | Nela
Daily-Cara.blog.cz | Cara

Wanna be ?

31. srpna 2014 v 17:59 | Posted by: Charles

Chcete spřátelit s tímto blogem ? Stačí si jenom přečíst pár pravidel a zapsat se do komentáře.

Pravidla:
- Blog musíš mít aktualizovaný
- Při psaní komentářů piště svůj názor, ale neuřážejte blog nebo Lady Gaga
- Pokud chcete spřátelit musíte samozřejmě znát Lady Gaga
- Měl by jsi obíhat 3x do týdne, já se pokusím obíhat každý den

Objednávka:
- Přezdívka, blog
- O kom máš blog
WEBSITE

20. srpna 2014 v 16:24 | © LADY-GAGA

BLOG UPDATES > Informace a novinky na blogu
PAST DESIGNS > Všechny vzhledy blogu
VISITORS > Týdenní návštěvnost blogu

NEWS

20. srpna 2014 v 16:20 | © LADY-GAGA

NEWS > Novinky o Lady Gaga
INTERVIEWS > Rozhovory
VOTE > Hlasujte pro Lady Gaga
CHARTS > Žebříčky
NOMINATED/WINNER > Nominace a výhry
GALLERY UPDATES > Nové fotografie

TATTOOS

19. srpna 2014 v 17:20 | © LADY-GAGA |  Lady Gaga
Vůbec prvním tetováním je znak míru "Peace".Tetování se nachází na levém zápěstí a Gaga si ho nechala vytetovat na počest zpěváka Johna Lennona.Tetování vzniklo v roce 2006 v Shotsie's Tattoo shop Wayne.

Dalším tetováním jsou růže.Nachází se na dolní části zad a levého boku.Toto tetování se v průběhu let rozvíjelo. Původně to byl samotný houslový klíč, který si Lady později nechala přetetovat na tři růže.Lady Gaga si nechala toto tetování udělat v roce 2008.Tetování má na svědomí známá tatérka Kat Von D.

Třetím tetováním jsou tři sedmikrásky na levém rameni.Toto tetování symbolizuje lásku Lady Gaga ke květinám.Tetování dělala v roce 2008 také známá tatérka Kat Von D.

Pátým tetováním je citát z knihy "Briefe an einen jungen Dichter" (Dopisy mladému básníkovi) od filosofa Rainer M. Rilkeho.Tetování se nachází na vnitřní straně levé paže.Překlad textu: "V nejhlubších hodinách noci si přiznej, že zemřel bys, kdyby ti bylo zakázáno psát. A podívej se hluboko do svého srdce, kde se rozrůstají kořeny, zda odpoveď a otázku sobě položenou musím napsat?".Uvnitř tetování má Gaga vytetováno datum 12.18.1974, což je datum úmrtí její tety Joanne.

Dalším tetováním je nápis "Tokyo Love" na levém rameni.Tetování bylo vytetováno výhradně pro její japonské fanoušky.Pod tetování si Gaga nechala udělat i malé srdíčko.Toto tetování je inspirováno japonským fotografem Nobuyoshi Araki.

Sedmím tetováním je srdíčko s nápisem "Dad" na levém rameni.Toto si nechala Lady Gaga vytetovat na počest svého otce, který ke konci roku 2009 podstoupil operaci srdce.

Osmé tetování Lady Gaga je nápis "Little Monsters" na vnitřní straně levé paže.Tetování je pocta fanouškům, které Lady Gaga oslovuje "Little Monsters".Tetování vzniklo 1. února 2010.

Dalším tetováním je jednorožec s nápisem "Born This Way" na levém stehně.Nápis "Born This Way" podle názvu jejího třetího studiového alba.Tetování vytetovala v září roku 2010 Rebecca Roach.

Desáté tetování je nápis "ARTPOP" na levém boku zápěstí.Nápis "ARTPOP" podle názvu jejího čtvrtého studiového alba.

Jedenáctým tetováním ke kotva pod levým prsem.Význam tetování zatím bohužel není známý.

Dalším tetováním je Anděl na týlu hlavy.Toto tetování si Lady Gaga nechala vytetoval na akci jejího prvního parfému "Fame" v roce 2012.

Již třináctým tetováním je nápis "RIO" na levé straně týlu hlavy.Toto tetování si nechala udělat proto že si oblíbila město Rio De Janeiro.

Čtrnáctým tetováním je myš s jehlou a nití na levé paži.Toto tetování si nechala Lady Gaga vytetovat v roce 2013 na počet její sestry Natali Germanotta, kterou přezdívají "Mousie".Myš má v ruce jehnu a nit protože sestra Lady Gaga je módní návrhářka.

Lady Gaga si nechala 18. června udělat nové v pořadí už patnácté tetování.Na pravou paži si Gaga nechala vytetovat trumpetu a její předlohu navrhla jazzová legenda Tony Bennett, s kterým Lady Gaga nahrála jazzové album "Cheek To Cheek".Stejné tetování si nechal udělat i její kamarád a trumpetista Brian Newman.Tetování Lady Gaga tvořila badnewsbecca v New York City.Toto tetování je vůbec první tetování, které si nechala Gaga udělat na pravou stranu svého těla.

Lady Gaga si nechala 2. října 2014 udělat nové v pořadí už šestnácté tetování. Lady Gaga si nechala udělat tzv. "Paws Up" což je pozdrav jejich fanoušků, kterým Gaga říká "Little Monsters". Tetování se nachází na levé straně zad a je poměrně velké. Lady Gaga se novým tetováním pochlubila na jejím Instagramu